EXCURSION Prison Island & Sandbank

Całodniowa wycieczka tradycyjną łodzią Dhow arabską. Zachwycisz się panoramą Stone Town, poznasz 200 letnie żółwie, oraz ich maleństwa. Czeka Cię snorkeling na pięknej rafie, Sandbank, plażowanie a także piknik z owocami morza i włoskimi specjałami, winem i kawą.

PROGRAM

 

Wyjazd z hotelu o godzinie 8 rano do Stone Town. Dojazd samochodem do Stone Town około 9 rano.
Wyruszamy rano łodzią arabską na Prison Island (Wyspa Więźniów) po drodze ciesząc się wyśmienitym śniadaniem – soki, domowy chleb i tropikalne owoce. Odwiedzamy wyspę Prison oraz zobaczymy wielkie żółwie Aldabra w posiadłości niegdyś należącej do sułtana. Będziemy mieli też czas, aby nacieszyć się plażą i wodą, a następnie wyruszymy dalej na łodziach dhow na Pange Island (Sandbank) z niezwykle białego piasku, otoczoną krystalicznie czystą wodą oceanu. To idealne miejsce na relaks oraz nurkowanie z maską i rurką. Około południa lunch – kuchnia Swahili, grillowane owoce morza, włoskie sery, napoje i białe wino.
Powrót do Stone Town około 15:30. Powrót do hotelu ok 17 zależnie od położenia hotelu.

Jest to jednodniowa wycieczka. Minimalny wiek uczestnika tych wycieczek to 4 lat. Dziecko liczone jest jako osoba dorosła. Minimalna wymagana ilość osób to 2 .

* transport samochodem z kierowcą, z hotelu i do hotelu
* PRISON ISLAND & SANDBANK
* lunch
* snorkeling (maska, rurka, płetwy)
* napoje

* ubezpieczenie turystyczne

price 90$/os.

Chcesz zarezerwować?

W wyszukiwarce wybierz kraj: ZANZIBAR

Can’t find your dreamed safari? Write to us!

  • Date
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
What else do we have for you
Leave Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

clear formSubmit