EXCURSION Stone Town & Spice tour

Pakiet dwóch zanzibarskich wycieczek, w jeden dzień. Transport z dowolnego hotelu na Zanzibarze. Odkryj niezwykłe kamienne miasto i jego tajemnicze uliczki. Poczuj smaki oraz zapachy przypraw i owoców, które zawrócą ci w głowie.

PROGRAM

 

Spotkanie o godzinie 9 w recepcji hotelu. Wyjazd na SPICE TOUR, plantację przypraw, gdzie zobaczymy jak wygladają w naturalnym środowisku egzotyczne przyprawy. Następnie wyruszamy na kolejną wycieczkę STONE TOWN, zwiedzanie z przewodnikie miasta, uliczek, sklepików. Czas wolny mozna wykorzystać na zjedzenie lunchu (koszt ok 15 USD we własnym zakresie). Powrót do hotelu ok 16.

Jest to PAKIET 2 wycieczek. Wycieczki są realizowane zgodnie z programem w ciągujednego dnia z dowolnego hotelu na Zanzibarze. Minimalny wiek uczestnika to 5 lat. Minimalna wymagana ilość osób to 2. Można dokonać rezerwacji na maksymalnie 6 osób. W przypadku chęci zakupu pakietu na większa ilość osób prosimy o kontakt z naszym biurem.

* transport samochodem z kierowcą, z hotelu i do hotelu
* wstęp na plantacje i na Slave market
* spacer z przewodnikiem po miescie STONE TOWN
* SPICE TOUR

* ubezpieczenie turystyczne
* woda
* wyżywienie

STONE TOWN

Zanzibar jest pełen poruszających historii. Od czasu kiedy przybyli tu pierwsi osiedleńcy z lądu afrykańskiego 2 tysiące lat temu, następnie Arabowie i Portugalczycy, a na koniec Anglicy, wpływy tych czasów i różnych kultur czuje się w każdym zakątku Zanzibaru. Wprawdzie miasto jest nieco zaniedbane, jednak wspaniała architektura, przepięknie rzeźbione drzwi, wąskie uliczki i wiecznie uśmiechnięci Zanzibarczycy jest fantastyczne – to miejsce jedyne na świecie o tak przyjaznej i egzotycznej atmosferze.

Polecamy zobaczyć:
Muzeum pamiątek
Katedrę wybudowana na miejscu gdzie odbywały się największe targi niewolników na świecie
Pałac cudów
Pałac Sułtana
stary fort
targowisko warzyw, ryb, owoców morza i przypraw

SPICE TOUR

Na wyspie do dziś uprawiane są wszystkie przyprawy świata, podczas wycieczki będziemy mogli zobaczyć, powąchać i posmakować świeże liście, owoce, korzenie kilkudziesięciu roślin. Tu również wyrabia się tajemnicze leki z ziół oraz doskonałe naturalne kosmetyki.

price 65$/os.


Chcesz zarezerwować?

W wyszukiwarce wybierz kraj: ZANZIBAR

Can’t find your dreamed safari? Write to us!

  • Date
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
What else do we have for you
Leave Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

clear formSubmit