sensual-front

Zanzibarski chillout dla kobiet

Na Zanzibarze, podczas pobytu w Vanilla house w wiosce Jambiani, będziesz poznawać Afrykę zmysłami: smaku, dotyku, węchu, wzroku, słuchu.
Będziesz także poznawać potrzeby Kobiet, a przede wszystkim swoje własne potrzeby.

Autorski program Doroty Katende

PROGRAM

Rozpoczęcie pierwszego dnia wieczorem. Powitanie, ustalenie zasad pobytu.
Spotkania Kobiet – wspólne rozmowy.

Codziennie:
Spożywanie posiłków rękoma, czucie jak inaczej smakują potrawy, których nie dotykamy metalowymi sztućcami, rozdzielamy je palcami i sprawdzamy ich temperaturę i konsystencję – owoce, ryby, ryż, owoce morza, warzywa gotowane i surowe.
Kąpiele w Oceanie przy wschodzie lub zachodzie słońca.
Masaże olejem kokosowym z dodatkiem egzotycznych roślin (np. Langi langi, jaśmin afrykański, goździk, cynamon, trawa cytrynowa), wykonywane przez lokalne masażystki. (5 dni x 1 godzina)

Pozostałe aktywności:
Zmysłowy taniec Flow. Tańce przy rytmach bębnów przy ognisku zgodnie z rytmem i ruchem bioder, pobudzające kobiecą energię. Ogniska na plaży .
4 dni x 1 godzina
Kulinarna aromaterapia – nauka stosowania w potrawach i koktajlach przypraw i poznanie ich działania, np. kurkuma, kardamon, cynamon, goździk, imbir, Moringa (to nowość – roślina cud nie znana jeszcze w Polsce) – poznamy jak rosną i jakie mają działanie dla kobiecego zdrowia.
2 dni x 2 godziny
Warsztaty kulinarne – wspólne gotowanie
2 dni x 3 godziny
Kokosy – bogactwo Zanzibaru. Poznamy jakie ma działanie olej kokosowy, mleko i sok kokosowy. Będziemy same wyciskać naturalne mleko kokosowe oraz wytwarzać olej kokosowy.
2 dni x 2 godziny
Tradycyjny taniec Dumbak – taniec z lokalnymi zanzibarskimi Kobietami – taniec brzucha i bioder z chustami, pobudzający wewnętrzną kobiecą energię.
1 dzień x 2 godziny
Rytualna kobieca kąpiel – nauka i stosowanie lokalnych zapachów UDI, naturalne olejki eteryczne, którymi okadza się ciało, co nadaje Kobiecie pięknego zapachu i sprężystości.
1 dzień x 1 godzina
Tworzenie afrodyzjaków i energetyków – odwiedziny plantacji przypraw oraz przygotowanie kilku zdrowotnych napoi, w tym energetyzującego i afrodyzjaka, pobudzającego energię seksualną.
1 dzien x 2 godziny
Malowanie przez lokalne Kobiety henny na rękach, nogach lub brzuchach.
1 dzien x 1 malowanie na osobę.
Wyjazd na zakupy do miasta Stone Town – uzupełnienie Twojej szafy w bardzo kobiece akcesoria – kangi, sukienki, naturalne zapachy – perfumy i kadzidła. Zwiedzanie miasta.
1 dzień x 4 godziny.
Zanzibarskie disco – wyjście na potańcówkę, aby poznać zanzibarski koloryt zabawy, potańczyć z lokalnymi mężczyznami, poznać jak tubylcy tańczą, o czym mówią i co ich ciekawi a co nas?
1 dzień x 3 godziny (w cenie transport i wejściówka, drinki nie są w cenie)
Safari Blue – cudowna wycieczka łodziami z żaglem na maleńkie wysepki, z nurkowaniem z maską i rurką, lunchem na bezludnej wyspie, leniuchowaniem z krystaliczno – turkusowej wodzie.
1 cały dzień
Kobieca sesje zdjęciowa – wybierzemy się do pięknego miejsca nad Oceanem Indyjskim, osłoniętego rafami, gdzie w naturze będziemy robić sobie zdjęcia w kostiumach kąpielowych i odkrywać swoją kobiecość w obiektywie.
1 dzień x ok 3 godziny

Jeśli nadarzy się okazja, będziemy uczestniczyć w weselu lub w innej tradycyjnej zanzibarskiej uroczystości.

price 890$/pp.

TERMIN: dowolne terminy dla grupy minimum 8 kobiet .

Do you want to book it?

Choose country: ZAZNIBAR

CENA ZAWIERA

13 nocy/ 14 dni w pokoju dwuosobowym (możliwy pokój jednoosobowy za dopłatą 195 USD)
2 posiłki dziennie i koktajle oraz woda do picia
transfery z lotniska na Zanzibarze do Vanilla House i z powrotem
aktywności wymienione w programie

CENA NIE ZAWIERA

przelotu na Zanzibar i z powrotem (możliwe loty np. z Berlina 2500 – 3000 PLN w dwie strony – bilety można zakupić samemu lub w biurze Safari Travel)
wizy do Tanzanii (50 USD/os)
wydatków własnych
napiwków dla obsługi
drinków oraz jedzenia poza wymienionymi w programie
ubezpieczenia turystycznego 2 usd dziennie od osoby

ZAKWATEROWANIE

Najczęściej zakwaterowanie będzie w Vanilla House (pokój dwuosobowy, możliwość zakwaterowania w pokoju jednoosobowym – suplement 195 USD), ale także w sąsiednim domu o zbliżonym standardzie. W Pokojach 2 osobowe łóżka , ewentualnie możemy wstawić dostawkę ( max 2 pokojach ) Łózka normalne są bardzo szerokie .

UWAGI

Każda doba pobytu mniej lub wiecej: + /- 35 usd od osoby (w pokoju dwuosobowym) z dwoma posiłkami dziennie
Uczestniczki mogą przyjechać w parach, osobno lub stworzyć grupę. Cena nie zmienia się przy większej grupie. Minimalna ilość to 8 osob .

Maksymalna ilość osób na raz biorących udział w programie to 12 Kobiet.

Do You want to book it?

If you would like, we can do it for You. Call, write or fill the form below.

  • Date
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
What else do we have for you
Leave Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

clear formSubmit